قوانین و مقررات

۱.اختیارات فروشگاه:فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نمایدشرایط و قوانین بانک لوازم جانبی، مربوط به تمام قسمت های سایت می باشد و کاربر در صورت ثبت نام در سایت قبول کرده است کلیه قوانین مربوط به سایت را مطالعه و قبول کرده است. در صورت تغییرات در قوانین سایت در همین صفحه به روزرسانی می شود و مطالعه آن به عهده و وظایف کاربر می باشد.

۲.به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی انها در سرور امن نگهداری شده و در اختیار شخص دیگری قرارنمی گیرد شایان ذکراست پس از عضویت مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمزعبورو کلیه عملیات انجام شده در سایت توسط آن نام کاربری به عهده کاربر می باشد.

۳.در صورتی که کالا در مدت زمان بیشتری به دست مشتری برسد به شرطی که این تاخیرناشی از عملکرد بانک لوازم جانبی باشد در صورت درخواست مشتری به ازا هر روز 1% به حساب مشتری عودت خواهد شد .

۴.عمل به مفاد این قوانین و خرید در مواقع فورس ماژور و خارج از اراده مانند سیل ، زلزله، طوفان،صاعقه، آتش سوزی و غیره مستثنی خواهد بود

۵.گارانتی عودت: زمانی که محصول اشتباهی و به جای یک محصول دیگر به دست شما برسد فروشگاه ما موظف به عودت و تعویض محصول است

۶.نحوه پرداخت: در سایت درگاه بانکی وجود دارد از طریق این درگاه هزینه محصول و ارسال پرداخت می شود.

۷.در مورد هزینه های ارسال و پست در زمان خرید با جمع فاکتور خرید مشخص میشود و پرداخت میشود